Nedir?


Korku, masaüstü RYO'lar ve bilimkurgu harikalarını harmanlayan dijital bir grimoire olan bonobomag.com'da gizemin kilidini açın.

Bonobo

Magazin & Press


Bonobomag.com'a, olağanüstü olanın ana sahneye çıktığı dijital aleme hoş geldiniz. Bu kozmik senfoninin ardındaki maestro olarak, sizi korku edebiyatı, masaüstü RPG oyunları ve bilim kurgunun sınırsız harikalarının seçilmiş bir füzyonunu keşfetmeye davet ediyoruz. Poe'nun Gotik zarafetinden Lovecraft'ın kozmik dehşetine kadar klasiklerden ilham alan ürkütücü tutkumuzla sanal sığınağımız, bilinmeyenin heyecanını arayanlar için bir sığınaktır.

Cadı hikayeleri ve cesur maceralar Bonobo Magazin'de iç içe geçiyor. Her tıklamanın sıradanlığa meydan okuyan bir masal dokusunu ortaya çıkardığı spekülatif kurgunun cehennem koridorlarına dalın. Bonobo Magazin sizi perdenin ötesine geçmeye ve kendinizi tuhaf ve güzel olanın büyüleyici karışımına kaptırmaya davet eden sürükleyici deneyimler sunuyor. Olağanüstü olanın sadece bir varış noktası değil, bir yaşam biçimi olduğu bu dijital yolculukta bize katılın.

RYO oyun tasarımı ve hikaye anlatıcılığına olan tutkumuzla, Cthulhu'nun gizemli diyarlarına ve zindanların büyüleyici dünyasına açılan kapınızız. Bonobo Press'te sadece kitap yayınlamıyoruz; Bonobo Magazin ile sizi akıl sağlığınızın sınırına ve ötesine taşıyan sürükleyici deneyimler yaratıyoruz. Çevrilen her sayfanın uçurumun derinliklerine atılan bir adım olduğu bilinmeyeni keşfetmek için bize katılın.


Bonobo Magazin - kabusların bağlandığı ve maceraların serbest bırakıldığı yer.

Demokratik Kongo Cumhuriyeti'nin yemyeşil ormanlarında yaşayan yakın akrabalarımız olan bonobolar, benzersiz sosyal dinamikleri ve zekâlarıyla büyüleyicidir. DNA'larının yaklaşık %98,7'sini insanlarla paylaşan bonobolar, şempanze muadillerinin tam aksine barışçıl ve anaerkil toplumlarıyla tanınıyor. "Hippi şempanzeler" olarak bilinen bu primatlar, sosyal uyum, empati ve sosyal tımar ve cinsel etkileşimler gibi saldırgan olmayan yollarla çatışma çözümüne öncelik verirler. Sesleri ve etkileyici vücut dillerini içeren karmaşık iletişim sistemleri, cazibelerine cazibe katmakta ve primatlar arasındaki sosyal davranışların incelikli çeşitliliğine ışık tutarak kendi evrimsel yolculuğumuza dair değerli bilgiler sunmaktadır.